O Banku Oferta Opłaty i prowizje Oprocentowanie Kontakt Logowanie
Logowanie

Kredyty

Dodatkowe środki na realizacje Twoich planów

Lokaty

Wygodny sposób na lokowanie Twoich oszczędności

Rachunki

Proste rozwiązania dla każdego

Nagrody i wyróżnienia

Nasz bank zdobył pierwszą nagrodę w konkursie „ZŁOTY BANK SGB”

Miło nam poinformować że nasz bank zdobył pierwszą nagrodę w konkursie „ZŁOTY BANK SGB” w II grupie konkursowej. Nagrodę - samochód osobowy marki Opel Astra odebrał Prezes Zarządu Michał Pietrucin. Konkurs przeprowadzony został w kategoriach: ekonomicznej, integracyjnej oraz jakości obsługi i wizualizacji. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się podczas Zgromadzenia Prezesów Spółdzielczej Grupy Bankowej.

rozwiń▼


Nasz bank zajął I miejsce w konkursie "Najefektywniejsze Banki"

Bank Spółdzielczy w Stegnie został laureatem rankingu banków spółdzielczych grupy BPS, SGB oraz poza strukturami zrzeszeń przygotowanej przez miesięcznik Nowoczesny Bank Spółdzileczy. W kategorii "Najefektywniejsze banki" zajął I miesjce w grupie banków, których suma bilansowa w roku 2011 wynosiła od 50 do 100 mln złotych.

rozwiń▼


Po raz kolejny raz zdobyliśmy nagrodę Hit 2011

W tym roku nagrodę Kryształowy Hit 2011 r. przyznano naszemu bankowi za społeczną wrażliwość i działalność oświatowo-kulturalną na rzecz członków społdzielni i środowiska lokalnego.
 


JAKOŚĆ ROKU 2010

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że lokata terminowa SGB otrzymała tytuł „JAKOŚĆ ROKU 2010” w Programie organizowanym przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz Redakcję Biznes Raportu Dziennika Gazety Prawnej.

Kapituła Konkursu doceniła nie tylko działania marketingowe Spółdzielczej Grupy Bankowej, ale także skuteczną realizację przyjętej polityki jakości oraz pozytywny odbiór działalności placówek banków Grupy SGB przez klientów, pracowników i otoczenie społeczne.

Lokata najwyższej jakości

„JAKOŚĆ ROKU” to wyjątkowy tytuł przyznawany produktom spełniającym najwyższe standardy. Taka jest lokata terminowa SGB, która została wyróżniona tym prestiżowym godłem.

Kapituła Programu, organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz Redakcję Biznes Raportu Dziennika Gazety Prawnej, doceniła skuteczną realizację przyjętej polityki jakości, klarowność stosowanych procedur promocji a także pozytywny odbiór tego produktu SGB przez klientów, pracowników oraz otoczenie społeczne.

„Tytuł JAKOŚĆ ROKU 2010 przyznany lokacie SGB przyjąłem z ogromną satysfakcją. To prestiżowe wyróżnienie jest dla naszego Zrzeszenia niezmiernie ważne. Jest bowiem potwierdzeniem słuszności konsekwentnie podejmowanych decyzji dotyczących przygotowania produktów bankowych. Jednak zawsze najważniejszy jest Klient. Jego zaufanie i zadowolenie cieszy nas najbardziej i jednocześnie mobilizuje do ciągłego doskonalenia oferty”.- podkreśla Paweł Pawłowski, Prezes Zarządu GBW SA.

Program „JAKOŚĆ ROKU” to największy projakościowy konkurs w Kraju, promujący wdrażanie najwyższych standardów w misji polskich firm. Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się podczas Gali Finałowej 10 marca br. w Katowicach.

rozwiń▼


Zdobyliśmy tytuł HIT 2010

Nasz bank po raz drugi otrzymał nagrodę HIT-2010 za edukację i kształcenie kadry w zakresie profesjonalnej wiedzy o bankowości w Polsce i w Unii Europejskiej. Na zdjeciu od lewej Wiceprezes Grzegorz Witkowski i Prezes Michał Pietrucin z nagrodą.

rozwiń▼


Zdobyliśmy tytuł HIT 2009

23 czerwca 2009 r. w Krokowej nadano nam tytuł HIT 2009 za wysoką jakość usług bankowych

rozwiń▼


Udziałowcy

Dołącz do grona
udziałowców naszego banku

Centrala i placowki

Lokalizacja i kontakt
do naszych oddziałów

Sieć bankomatów

Znajdź bankomat
najbliżej Ciebie
BANKOWY FUNDUSZ
GWARANCYJNY
Przekazy Pieniężne
Western Union